Yazın boş vakitlerinizde kendinizi iyi hissetmeniz için bir dizi arayışında olabilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız 5 Yabancı Dizi Tavsiyesi Aşağıya dizilerin ne ile ilgili olduğunu anlatan ufak bir spoiler ve bir de Fragman Ekledim.

5Black Mirror

Bilim Kurgu severler için şuan izlenebilecek en iyi dizi diyebilirim. Haziran 2019’da 5.Sezonu çıkacak olan dizinin her sezonu ortalama 3-4 bölümden oluşuyor ve her sezonunda farklı karakterler ve farklı senaryolar işleniyor. Dizinin genel olarak konusu, teknolojinin bizim iyi sandığımız yönlerinin aslında bizlere nasıl zarara uğratabileceğini anlatıyor. Dizinin her sezonunda farklı karakterlerin olması kimini üzerken kimini sevindirebiliyor. Ufkunu biraz daha genişletmek isteyenler için mükemmel ötesi bir dizi. İşte Black Mirror’un 5.Sezon Fragmanı

4Narcos

Gerçek bir hikayeden alınmış olan yine bir Netflix dizisi Narcos. Ünlü uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar’ın Kolombiya’da eşsiz mücadelesini anlatıyor. Dizi’nin ana kahramanı Pablo Escobar bir Amerikalı Ajanın anlattığına göre Dünya’da en büyük uyuşturucu kaçakçılığını yapan kişi. Öyle ki 1990’lı yıllara gelindiğinde Pablo Escobar’ın bu işlerle Dünya’nın en zengin 7.İnsanı olduğu biliniyor. Kolombiya’da fakirlere para dağıtması ile halkın gönlünü çalan Escobar, ülkesinde öyle seviliyor ki artık kendine çalışan polisler bile yetiştiriyor. Gerçek hayattan alıntılanan bu dizi, bu yaz izlemeniz gereken diziler listesine girmeyi başarıyor.

 

3La Casa De Papel

Henüz izlememiş olsanız bile mutlaka adını bir yerlerden duymuş olabilirsiniz. Yine Yabancı Bir dizi olan La Casa De Papel, orjinali İsppanyolca olan ve bir zamanlar İspanyol televizyonunda yayınlanan sonradan Netflix’e geçen bir soygun dizisi. 2 sezon boyunca İspanyol Kraliyet Darphanesini amansız bir mücadele ile soymaya çalışan Profesör ve Ekibi eşsiz bir planla merkez bankasına girer ve olanlar olur. Dizinin 3.sezonu farklı bir yerde geçse de soygunda bazı rehinelerin fragmanda yer alması oldukça şaşırttı. 3.sezon ise 19 Temmuz 2019 Cuma günü Netflix’de olacak.

2After Life

Netflix’de en çok izlenenler listesine adını yazdırmış oldukça başarılı bir dizi. Eşinin ölümünden sonra adeta afallayan adamın hayatını anlatıyor. Dizi fragmanı bana göre yeterince ilgi çekici gelmese de çok fazla türk izleyicisi olduğu için sizlere izlenme garantisi verebilirim. Çok fazla konuşmadan sizleri fragman ile başbaşa bırakayım.

1The Society

Bir grup gencin yaşadıklar kasabaya oldukça benzeyen bir kasabaya gönderilir. Bu ilginç olayı ilk başta anlamlaştıramayan gençler, olayın ciddiyetine vararak amansız bir yaşam mücadelesi verir. Gençlerin amacı ailelerine ulaşabilmektir. Benim de oldukça ilgimi çeken bu diziye bir göz atmalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here