Merhabalar, Türkiye’de giderek pahalılaşan bir diğer konu da mobil iletişim. Git gide yükselen fiyatlarıyla bu makalemizde Vodafone Faturasız ve uygun tarifelerin incelemesinde bulunacağız.

Vodafone Uygun Faturasız Tarifeler

Bu sayfa sık sık güncellenecektir. Son güncelleme tarihine bu yazının en sonundan ulaşabilirsiniz. İşte Vodafone Uygun Faturasız Tarifeler

Bu bölümde yer alan paketler 30 tl civarına kadar olan en avantajlı Vodafone tarifeleridir. Diğer mobil paket tavsiyeleri için kategorimizi ziyaret edin.

4Saçma Güzel 4+ (22₺)

26 Yaş ve altı Gençler için hazırlanmış mükemmel ve Vodafone’un en uygun tarifesi. 2 Gb Özgür ve 2 GB Seçeceğin pakette (Instagram ya da Spotify ya da Youtube) olmak üzere toplamda kullanabileceğiniz 4 Gb internet,  Her Yöne 750 Dakika ve Her Yöne 250 SMS ile 22₺ fiyata alınabiliyor.

Vodafone tüm Saçma Güzel tarifelerinde Sınırsız Whatsapp kullanımının olduğunu unttunuz mu? Eğer Vodafone’un bu tarifelerinden birisini kullanıyorsanız sınırsız whatsapp kullanabilirsiniz.

Bu tarifeyi alabilmeniz için Maximum 26 Yaşında olmanız gerektiğini unutmayın!

3Saçma Güzel 8+ (28₺)

26 Yaş ve altı Gençler için hazırlanmış 30₺ bandına alabileceğiniz en iyi tarifelerden birisidir. 4 Gb her yöne ve 4 GB Seçeceğiniz pakette (Instagram ya da Spotify ya da Youtube) olmak üzere Yanında kullanabileceğiniz 750 DK ve 250 Her Yöne SMS’de bulunuyor.

Whatsapp kullanımı sınırsız, işte bu da cabası… Eğer 26 Yaş ve Altındaysanız kaçırmadan gelin.

2Yenilenen 4GB (27₺)

Tarifenin yenilenmesi için 30 gün beklemenize gerek kalmaz! İşte Ay sonunu getiremeyen internet severler için istediğiniz zaman yenileyebileceğiniz Yenilenen 4 GB Paketi. Bu pakette özgürce kullanabileceğiniz 4 GB İnternet 750 Dk Her Yöne konuşma ve Her Yöne atabileceğiniz 250 SMS.

1GANİ1000DK (23₺)

İnternetle işim yok arada bir whatsapp diyenler için her yöne kullanabilecekleri 1000 Dakika ve 250 SMS ayda yalnızca 23 lira.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here