Samsung Galaxy M20 İncelemesi

0
165

Samsung Galaxy M20 incelemesi, Galaxy M20 Alınır Mı? Galaxy M20 Özellikleri, Galaxy M20 Fiyatı

Samsung’un 2000 TL altı ürünleri arasında yerini alan yeni cihazı Galaxy M20 uygun fiyatı ve performansı ile dikkat çekiyor. Fiyat-Performans olarak dikkatleri üzerine çeken bu cihaza gelin hep birlikte yakından bakalım.

Type-C ile Hızlı Şarj desteği bulunduran Galaxy M20, daha önce birçok modelde çıkan standart bir kulaklık ile geliyor.

 

Samsung Galaxy M20 incelemesi

Samsung Galaxy S10‘da ilk kez kullanılan Infinity O tasarımı, Galaxy M20’de Infinity V olarak kullanılmış. Infinity O tasarımında sağda yer alan kamera V şeklinin hemen üstüne konumlandırılarak şık bir görünüm elde edilmiş.

Cihaz’ın ekran kasa oranında ise %83.6’lık bir rakamla bizleri karşılıyor. Ekran oldukça net ve parlak bir görünüm sunuyor.

Samsung Galaxy M20 incelemesi
Tıkla Büyüt

Samsung Galaxy M20 Teknik Özellikleri

Galaxy M20‘de en çok heyecanlandıran taraf ise, 5000 mAh dev bir bataryanın bulunması. Bu 5000 mAh’lık dev batarya sayesinde uzun süre cihaz kullanımı gerçekleştirebileceksiniz. Samsung Galaxy M20 incelemesi

Batarya’nın büyük kapasiteli olmasına karşın 186 gram ağırlığında olan bu cihaz, hafif sayılabilecek düzeyde. Cihazın en kalın tarafı ise, 8.8mm kalınlığında.

Cihaz’da mevcut olan bir diğer özellik ise alıştığımız yüz tanıma özelliğinin bulunması. Yüz tanıma özelliği gayet hızlı ve stabil bir şekilde çalışmakta.

Cihaz’ın arka tarafında ise Parmak İzi Okuyucusu bulunuyor. Cihaz’ın bu özelliği de gayet hızlı ve stabil bir şekilde çalışıyor.

Cihazın Depolama ve Bellek tarafında ise iki farklı seçenek sunduğunu söyleyelim.              3 GB RAM/32 GB Depolama alanı ya da 4 GB RAM/64 GB Depolama alanı ile satışa sunulacak. Ayrıca 512 GB’a kadar SD kart desteği de mevcut.

Samsung Galaxy M20 Kamerası

Cihaz, Kamera tarafında ise arkada 2 adet (13 MP+5 MP) ve önde 1 adet (8 MP) kamera ile karşımıza çıkıyor.

Cihaz’ın birinci kamerası F/1.9 Diyafram açıklığı ile 13 MP‘lik bir kamera deneyimi sunuyor. Bunun yanında Portre modu olarak bildiğimiz (Bokeh), Panoroma ve Otomatik odaklama gibi özellikleri de yanında bulunduruyor.

İkinci kamerada ise en dikkat çeken nokta ultra geniş açılı kamera sensörünün bulunması. Bu 5 Megapixellik kamera sayesinde geniş açılı fotoğraf çekmek istediğinizde, gayet kaliteli resimler çekebilirsiniz.

Ön kamera ise 8MP‘lik bir değere sahipken, Infinity V tasarımı ile orta alanda “V” şeklinin hemen üzerinde gayet şık bir şekilde yerini almakta.

Cpu tarafında ise, Galaxy M20, 8 çekirdekli Exynos 7904 (1.8GHz Quad + 1.6GHz Quad) frekanslarında bir işlemci ile beslenmekte.

Cihaz’ın bağlantı özelliklerinde ise Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4 GHz ve USB Type-C özellikleri yer alıyor.

Samsung Galaxy M20 Fiyatı

Samsung Galaxy M20, 32 GB Depolama alanı ve 3 GB Ram versiyonu ile 1799 TL’ye satılmakta.

Bu incelememizde sizler için Samsung Galaxy M20 incelemesi yaptık. Cihaz ile ilgili soru ve görüşleriniz için yorum bölümünü kullanmayı unutmayın.

Samsung Galaxy M20 İncelemesi
Samsung Galaxy M20 İncelemesi 1

Samsung Galaxy M20 incelemesi yaptık. Galaxy M20 Bizden geçer not aldı

Editor's Rating:
4

Yorum Yap

Please enter your comment!
İsminizi Girer msiniz?