Pubg''nin en iyi silahı

Dünya da en çok oynana Battle Royal oyunlarından PUBG’nin mobil versiyonunda En iyi keskin nişancı silahları (Sniper) Hangileri bunları inceleyeceğiz.

Konuya geçmeden önce quizov.com olarak oyun kategorimizi açtık. Bununla ilgili olarak artık oyunlar ile ilgili haberler ve tavsiyeleri bizde bulabileceksiniz.

pubg mobile en i̇yi keskin nişancı silahları

Şimdi Gelelim En iyi Keskin nişancı Silahlarına. İşte Sizler için

1. AWM

Pubg’de en iyi sniper silahı AWM. Oyunda tek atabileceğiniz tek silah. Genel olarak 3 seviye hasarsız bir başlık ya da yelek yoksa muhtemelen rakibinizi tek vuruşunuzda bayıtlacak ya da öldüreceksiniz.

Pubg'nin en iyi silahı Hangisi?

2. M24

PUBG’de ikinci en çok hasar veren silah ise M24. Aslında hasar konusunda KAR89K ile arasında çok fazla bir fark olduğu söylenemez fakat KAR98’den daha iyi olmasının bir kaç nedeni var. 7 Mermi kapasitesinin olması ve eklenti ile daha hızlı şarjör değiştirebilmesi Kar98 ile arasındaki farklar arasında

Kar98 mi M24 mü?

3. KAR98K

M24’e göre biraz daha eski teknoloji olan fakat oyunseverlerin vazgeçilmezlerinden birisi olan KAR98 Oyunda en çok hasarı veren 3.silah. Bu silah sayesinde bir kaç bodyshoot ya da headshoot ile adam öldürmeniz mümkün.

pubg mobile en i̇yi keskin nişancı silahları

4. Win94

Oyunda birçoğumuzun varlığından haberimizin bile olmadığı silah Win94. Her ne kadar keskin nişancı silahı olarak geçse de silaha dürbün takılmıyor. Silahın tek avantajı yalnızca diğer taaruz silahlarına göre yüksek hasar vermesi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here