Pubg Lite Türkiye'ye ne zaman geliyor?

Pubg Lite Türkiyeye ne zaman geliyor?

Dünya’da Battle Royale oyunları, oyun sektörünü kasıp kavurmaya devam ediyor. Dünya’da en çok oynanan oyunlar arasında Yer Alan PUBG Taiwan’da bir süredir test ettiği Pubg Lite’ı Artık Türkiye’de oyunseverlere sunuyor.

Peki, PUBG Lite Türkiye’ye ne zaman geliyor? Pubg Lite Ne Zaman Türkiye’de oynanacak? İşte bu sorunun cevabı. Pubg‘den dün gelen açıklama ile Pubg Lite Artık 23 Mayıs’tan itibaren Türkiye’de yaşayan Oyunseverler ile buluşuyor.

Pubg Lite neden bu kadar çok beklendi?

Bilgisayar kullanıcılarının bir süredir emülatör ile mobil versiyonunu oynadığını hepimiz biliyoruz. Fakat grafikleri mobil için hazırlanmış bir oyunda Bilgisayar versiyonu tadı almak mümkün olamaz.

Pubg’nin PC versiyonunu alamayan oyunseverler için hem düşük sistem gereksinimli hem de ücretsiz olan bu versiyon oldukça başarılı görünüyor.

geçtiğimiz günlerde Taiwan VPN ile oyunu test etme fırsatı buldum. Oyun grafikleri %100 manada PUBG’nin pubg versiyonunu sağlamasa da çok büyük ölçüde PUBG’yi andırıyor. Aynı zamanda Pubg Emülatör’ün mobil versiyonu ile grafiklerini kıyaslamakta gerçekten komik olabilir. Pubg lite Bizden Tam Puan Aldı !

Pubg Lite Türkiye’ye Ne Zaman Geliyor?

Yapılan Açıklamalara göre PUBG Lite Türkiye’de 23 Mayıs‘tan itibaren kullanılmaya başlanacak.

Quizov.com’da oyun ile ilgili diğer tüm incelemeler ve haberler için kategorimizi takip etmeyi unutmayın 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here