En Sevilen Netflix dizilerinden, La casa de papel 1.ve 2. sezonlarında dizi severleri ekran başına toplamayı başarmıştı. Peki bu sezon neler olacak ve La casa de papel ne zaman başlıyor?

İlk kez 2 Mayıs 2017’de yayınlanan bu dizi, Türkiye’de de büyük ilgi gördü. Özellikle Berlin, Tokyo, Profesör ve Denver karakterleri çok beğenildi. Öyle ki, La casa de papel oyuncuları Türk fanlarına selam göndermeyi ihmal etmediler.

Başrol Oyuncularından Alvaro Morte (Profesör), Pedro Alonso (Berlin) ve Darko Peric ( Helsinki) karakterleri Türkiye’ye mesaj yolladılar.

Dizi’nin 3.Sezonu’nu en çok bekleyen kişilerden birisi olarak Dizi çekimleri başladı. 3.Sezon’un bir trailerini paylaşan La Casa De Papel ekibi ekranları meraka sardı. İşte o video

Dizi’nin yayınlanan trailerinde ise en sonda berlin karakterinin gelmesi La casa de papel severlerini çok mutlu etti. Dizi’nin 2.Sezonun’da son sahnede çatışma esnasında öldü olarak gösterilen Berlin aslında ölmedi mi? Sorusunu akıllara getiriyor.

Öte yandan diğer soygunculardan farklı olarak Berlin ve Profesör arasındaki bir bağda izleyiciler tarafından çok merak edilen konular arasındaydı. 3.Sezon ile birlikte Berlin ile Profesör arasındaki ilişki açıklanabilir.

Daha önce Berlin ve Profesör bir sahnede Bella Ciao şarkısı ile izleyicilerin diline şarkıyı dolamayı başarmıştı. İşte o sahne…

Peki asıl soru La Casa De Papel Ne zaman başlıyor?

Henüz, Netflix ve La Casa De Papel resmi hesaplarından bir açıklama gelmese de oyuncular ara ara tiyolar veriyorlar. Netflix’in politikaları gereği dizi sezonu tamamlandıktan sonra hepsi aynı anda yüklenmek zorunda bu nedenle sezonun en sonuncu bölümü çekilene kadar beklemek durumunda kalıyoruz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here